لباس زیر زنانه

پخش عمده لباس زیر زنانه

لباس زیر خود را چگونه انتخاب کنید

پخش عمده لباس زیر زنانه پخش عمده لباس زیر زنانه پخش عمده لباس زیر زنانه پخش عمده لباس زیر زنانه پخش عمده لباس زیر زنانه پخش عمده لباس زیر زنانه

پخش عمده لباس زیر زنانه پخش عمده لباس زیر زنانه پخش عمده لباس زیر زنانه پخش عمده لباس زیر زنانه پخش عمده لباس زیر زنانه پخش عمده لباس زیر زنانه

انتخاب مناسب لباس زیر زنانه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خانم ها دارد.اگر حتی بهترین لباسهای شب و مهمانی را بر تن کنید ولی لباس زیر مناسب نداشته باشید خواهید دید که ظاهر شما نه تنها خوب نشان داده نمی شود بلکه یدن زیبای شما را نا زیبا نشان می دهد.
انتخاب صحیح لباس زیر به خصوص برای خانمها یکی از ارکان اصلی شیک پوشی است .شما باید بدانید که چه لباس زیری برای شما مناسب است و اینکه چه لباس زیری باید زیر چه نوع لباسی پوشیده شود باید در انتخب لباس زیر دقت کنید تا مناسب اندام و پوست بدنتان باشد.
لباس زیر هایی با جنس دانتل،یا لباس زیر های که دارای خاصیت انعطاف پذیری هستند بهترین جنس و بافت برای لباس زیر هستند.

پخش عمده لباس زیر زنانه

مشخصات لباس زیری که به طور روزمره از آن استفاده می کنیم :

لباس زیری که در طول روز استفاده میکنید و مدت زمان زیادی آن را بر تن دارید باید راحت  از جنس الیاف طبیعی باشد،از لباس زیری که ازجنس های دارای مواد ترکیبی مانند پلاستیک و … هستند استقاده نکنید هم حساسیت زا هستند و هم آزار دهنده و همچنین اصلا از لباس زیر با سایز کوچکتر از سایز واقعی خودتان استفاده نکنید.

لباس زیر برای لباس شب:

اگر لباس شب شما دکلته می باشد باید از لباس زیر بدون بند یا بند نامرئی استفاده کنید زیرا دیده شدن بند لباس زیر از زیبایی لباس شب شما می کاهد و شیک به نظر نمی آید.بهتر است از لباس زیری با جنس دانتل استفاده نمایید زیرا این جنس باعث می شود که بالاتنه شما جالب تر و بهتر به نظر برسد.
اگر بالا تنه کوچکی دارید و لباس شما بالا تنه باز دارد از لباس زیرهایی اسفنجی استفاده کنید که بالاتنه شما را کمی بزرگتر نشان دهد و اگر بالاتنه بزرگی دارید هرگز از لباس زیر اسفنجی استفاده نکنید و کسانی که اضافه وزن دارند و در ناحیه پشت فیله اضافی دارند بهتر است از لباس زیر با کش پهن استفاده کنید زیرا باعث می شود فیله های اضافی کمتر دیده شوند.

از گالری لباس زیر دیدن فرمایید

نحوه ی نگهداری از لباس زیر :

از شستن لباس زیر با آب داغ خود داری کنید باعث از بین رفتن بافتهای لباس می شود , سعی کنید لباس زیر خود را با دست بشویید یا اگر توسط ماشین لباس شویی این کار انجام می دهید بهتر است برنامه ی ماشین لباس شویی را بر روی لباس های حساس قرار دهید زیرا اگر برنامه ی و دمای بالاتری را انتخاب کنید باعث می شود تا بافت لباس زیر تان آسیب ببیند و زود از بین برود.

پخش عمده لباس زیر زنانه

پخش عمده لباس زیر زنانه

همچنین بهتر است لباس زیر زنانه و مردانه جدا از هم شسته و خشک شود ,و در صورت امکان در نور مستقیم آفتاب خشک شود تا میکروب های آن بیشتر از بین بروند.

بهتر است هر روز لباس زیر خود را تعویض کنید و با هر بار حمام رفتن حتما لباس زیر خود را تعویض کنید. لباس زیر به به طور مستقیم با پوست ما در ارتباط است ونگهداری از پوست بدون نگهداری از لباس زیر میسر نمی شود.

لباس زیر اگر در شرایط مناسب نباشد منبع عفونت قارچ می شود و به راحتی آن را به بدن ما انتقال می دهد.لباس زیر هایی با جنس دانتل یا آنهایی که دارای خاصیت انعطاف پذیری هستند بهترین جنس و بافت محسوب می شوند.
در بین لباسها ,لباس زیر بیشترین میزان مصرف را دارد به همین دلیل باید زود به زود آنها را نو کرد پس سعی کنید همیشه به اندازه کافی لباس زیر داشته باشید تا به راحتی کهنه تر ها را دور بیاندازید .

از لباس زیری که تغییر رنگ داده استفاده نکنید شاید چون در زیر لباس هستند به آنها اهمیت داده نشود ولی مهم این است که بدن شما به واسطه استفاده کردن از لباس زیر های کهنه و عامل عفونت بیمار نشود پس به بدن خود اهمیت بدهید کمترین آسیب یک لباس زیر نامناسب و کهنه ایجاد جوش در قسمتهایی از پوست که با آن در تماس است می باشد .هر از گاهی لباس های زیر خود را بجوشانید تا آلودگی آن به طور کامل از بین برود. لباس زیر خود را تعمیر کنید و همچنین می توانید برای خود لباس زیر بدوزید. در عین حال می توانید برای از بین بردن میکروب های آن لباس زیرتان را بعد از شستشو و پیش از پوشیدن اتو کنید.

پخش عمده لباس زیر زنانه

استفاده از پارچه پنبه ای در لباس زیر:

پنبه دارای این خاصیت می باشد که عرق بدن را جذب  می کند و آن را به هوا تبدیل میکند، و مانع عرق کردن و رطوبت پوست می شو و در نتیجه نمیگذارد باکتریها و قارچها رشد کنند پنبه چون از جنس طبیعی است پوست را تحریک نمی کند برای پوست ایجاد آلرژی نمیکندو الیاف پنبه ای بادوام هستند. در واقع، در برابر شست و شوی زیاد مقاوم هستند و لکه آن زود از بین می رود ,بسیار نرم می باشد به همین دلیل است که بهترین پارچه برای لباس زیر و لباس خواب  باشد

لباس زیر نایلونی نخرید

لباس زیر نایلونی به دلیل ایجاد تعریق زیاد امکان ابتلا به قارچ پوستی را افزایش می دهد.لکه های ناشی از قارچ معمولا به رنگ قهوه ای روشن است و حدود دو یا سه سانت قطر داشته و حالت پوسته دهی مختصری نیز دارد. امکان بروز این بیماری در اطفال و جوانان شایع تر است.تشخیص این بیماری از طریق نمونه برداری از سطح پوست و بررسی آن به وسیله میکروسکوپ امکان پذیر است. درمان لکه های ناشی از قارچ با استفاده از شامپوها و داروهای پوستی و موضعی ضدقارچ انجام می شود، در صورت گستردگی بیماری، استفاده از داروهای خوراکی ضدقارچ نیز برای درمان ضروری است.

برای درمان ریشه ای بیماری قارچ ممکن است به یک دوره طولانی نیاز باشد.

اهمیت اندازه لباس زیر

لباس زیر زنانه, لباس زیر تنگ عروق پوست را تحت تاثیر قرار داده و در قسمت هایی مانع گردش صحیح خون می شود به خصوص اگر تنگی لباس در ناحیه لگن، زانو، سینه و حلقه آستین ها باشد.همین اختلال جریان خون باعث همان عارضه شایع لباس های تنگ می شود، یعنی کوفتگی و خستگی. البته گاهی این تنگی به حدی زیاد می شود که قسمت هایی از پوست کبود می شود. یکی دیگر از مشکلات لباس های تنگ مشکلات گوارشی است. لباس تنگ حرکات دودی (حرکات کرم گونه) دستگاه گوارش را مختل می کند و موجب تجمع گاز در معده و نفخ شکم می شود که معمولا با درد شکم همراه است. همچنین پوشیدن لباس زیر تنگ و بدون تبادل هوا باعث افزایش احتمال ابتلا به عفونت مثانه در زنان می شود.یکی دیگر از عوارض لباس های تنگ نوعی کهیر به نام کهیر فشاری است. این نوع کهیر در اثر فشار موضعی بر بدن مثل پوشیدن لباس های تنگ ایجاد می شود.

پخش عمده لباس زیر زنانه ,پخش لباس زیر زنانه,پخش عمده لباس زیر زنانه,پخش عمده لباس زیر زنانه,پخش لباس زیرهای زنانه,پخش عمده لباس زیر زنانه,,

پخش عمده لباس زیر زنانه

برچسب ها : لباس زیر زنانه ,پخش عمده لباس زیر,پخش لباس زیر,لباس زیرهای زنانه,لباس زیر پنبه ای,پخش عمده لباس زیر مردانه,پخش عمده لباس زیر زنانه و مردانه,پخش عمده لباس زیر زنانه ,لباس زیر عمده,فروش لباس زیر زنانه ,اهمیت لباس زیر,لباس زیر مناسب,جنس لباس زیر پخش عمده لباس زیر زنانه ست شورت و سوتین شورت و سوتین تک فروشگاه لباس زیر شهماری

1 دیدگاه

  1. نرگس گفت:

    عالی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *